Spektakl plenerowy z okazji Europejskich Dni Dziedzictwa

Razem z Teatrem im. Aleksandra Sewruka w Elblągu zapraszamy na niezwykłe widowisko.

Zgodnie z hasłem tegorocznej edycji Europejskich Dni Dziedzictwa - "Gdzie duch spotyka się z przestrzenią - świątynie, arcydzieła, pomniki" - aktorzy wywołają dla nas duchy wielkich dzieł romantyzmu: Balladynę, Romea, Julię... ale mylicie się, jeśli myślicie, że będzie to kolejne ckliwe romansidło. Kto wie, jakiego ziemnego drania wywoła przypadkiem Guślarz...

Zabierzcie koniecznie świece, bo może być "ciemno wszędzie, głucho wszędzie" i zobaczcie, co to będzie!

Spektakl rozpoczynamy w sobotę 10.09 o godzinie 20:30.
Jednocześnie między 20.00 a 22.00 dla odwiedzających dostępne do zwiedzania będą wszytkie wystawy Budynku Wschodniego.

Przyłącz się do nas na Facebook

Wstęp wolny.

W tych niezwykłych okolicznościach wystąpią:
Irena Adamiak
Marta Masłowska
Beata Przewłocka
Teresa Suchodolska
Maria Semotiuk
Jacek Gudejko
Piotr Boratyński
Krzysztof Bartoszewicz
Lesław Ostaszkiewicz