Muzeum nominowane do "Symbolu 2016"

Symbol 2016, to ogólnopolski medialny program promocyjny. Jest to medialne wsparcie budowania dobrego, solidnego wizerunku partnerów programu.

Prowadzony od 6 lat przez redakcję „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną” i „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”.

Symbole są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć. Honorujemy te firmy i instytucje, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży. Celem programu jest, aby pisząc i mówiąc o danej firmie mieć na myśli najlepszą, symboliczną jakość zarządzania i działania. Jego celem jest także umożliwienie zaawansowanej formy promocji firm i instytucji z różnych gałęzi gospodarki i sfery społecznej przez pokazanie na forum ogólno-polskim ich osiągnięć i perspektyw w największych i najpoważniejszych w Polsce dziennikach: „Rzeczpospolitej” i „Dzienniku Gazecie Prawnej”.

Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy zaproszeni do tego grona

PLIKI DO POBRANIA: