Sprawozdanie z badań archeologicznych prowadzonych w Janowie gm. Elbląg, w ramach projektu „Bałtycka Odyseja”

Zapraszamy do lektury sprawozdania z badań archeologicznych prowadzonych w Janowie gm. Elbląg, w ramach projektu "Bałtycka Odyseja" autorstwa dr. Marka F. Jagodzińskiego. Sprawozdanie dostępne jest w trzech językach - polskim, angielskim oraz rosyjskim.

Badania archeologiczne i prace geofizyczne w Janowie prowadzono w ramach projektu „Baltic Odyssey - Creation of common historical and cultural area”, dofinansowanego ze środków Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.

Za treść niniejszej informacji odpowiada Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu i w żadnym wypadku nie należy przyjmować, że odzwierciedla ona stanowisko Unii Europejskiej, Instytucji Zarządzającej lub Wspólnego Sekretariatu Technicznego Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.

PLIKI DO POBRANIA: