Do muzeum za pół ceny

W najbliższy weekend, 25-26 kwietnia, w ramach akcji "Elbląg za pół ceny" będzie można zwiedzić muzeum na szczególnych warunkach.

Ósma edycja "Elbląg za pół ceny" to okazja nie tylko, by zafundować sobie dobrą kuchnię i relaks, ale też do odpoczynku w towarzystwie pięknych przedmiotów.

Zapraszamy do zwiedzenia wystaw: "Rzemiosło elbląskie", "Ceramika Kadyńska", "Przekaz, malarstwo Ryszarda Tomczyka 1969-2011" oraz rekonstrukcji wnętrz mieszczańskich i żuławskich mieszczących się w budynku Gimnazjum. Na wystawach tych podziwiać można przedmiowy użytkowe, wykonane z mistrzowska precyzją, zaprojektowane w najmniejszym detalu oraz sztukę - zarówno tą dawniejszą, jak i calkiem współczesną.

Ceny biletu na wszystkie powyższe wystawy: 5zł - bilet normlany i 3zł - bilet ulgowy.

Więcej informacji o akcji oraz lista pozostałych miejsc biorących udział w promocji znaleźć można na stronie: www.elblagzapolceny.elblag.eu