Rozstrzygnięcie postępowanie MAH.251.1.2020

Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Elblągu po przeprowadzaniu postępowania w trybie Rozeznania Rynku MAH.251.1.2020, na realizacje zadania: Opracowanie projektu graficznego, druk i montaż bilbordów reklamowych w ramach projektu Museums over the borders – Stage II, dofinansowanego ze środków Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020, dokonało wyboru Wykonawcy. Szczegóły w załączonym pliku.

Za treść niniejszej informacji odpowiada Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu i w żadnym wypadku nie należy przyjmować, że odzwierciedla ona stanowisko Unii Europejskiej, Instytucji Zarządzającej lub Wspólnego Sekretariatu Technicznego Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Rosja 2014-2020.

Poland - RussiaEuropean Union

PLIKI DO POBRANIA: