Rok Świętego Brata Alberta - konkurs literacki i plastyczny

W związku z ogłoszeniem przez Sejm RP roku 2017 Rokiem świętego brata Alberta, Muzeum Archeologiczno-Historyczne czynnie włącza się w działania na rzecz promocji wiedzy o słynnym działaczu charytatywnym, malarzu, ale i dzielnym powstańcu jakim był święty.

Przygotowując wystawę "OTO CZŁOWIEK. Święty Brat Albert - artysta ducha. Życie i twórczość Adama Chmielowskiego" ogłaszamy konkurs literacki oraz plastyczny, którego celem będzie przybliżenie wzorca osobowego, jakim był święty oraz publikacja wydawnictwa okolicznościowego. Jego integralną częścią będą najlepsze prace wyłonione podczas eliminacji.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z warunkami konkursu i do wzięcia udziału w naszej akcji.

W załączniku regulaminy i karty zgłoszenia.

PLIKI DO POBRANIA: