Ferie w Muzeum

Muzeum Archeologiczno- Historyczne w Elblągu zaprasza podczas ferii zimowych na zajęcia, zawierające prezentacje filmu holograficznego "Historie ponad granicami", połączone z interaktywnym zwiedzaniem wystaw, poświęconych historii miasta. Spotkania dla grup zorganizowanych i zimowisk będą realizowane od wtorku do piątku o godz.: 9:15, 10:30 i 14:00. Projekcje dla osób indywidualnych w te same dni o godz. 12:00. Zajęcia trwają ok. 1,5 godziny i są bezpłatne. Wizyta wymaga jednak każdorazowego zgłoszenia, a część terminów już została zarezerwowana. Sala projekcyjna liczy 20 miejsc, więc większe grupy będą dzielone na części.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Działu Edukacji i Promocji pod nr. tel. 55 232 40 68.

Rezerwacje przyjmują: Agata Kosacz a.kosacz@muzeum.elblag.pl lub Piotr Adamczyk piotr.adamczyk@muzeum.elblag.pl tel. 55 232 40 68.