Wielki finisaż

W ramach przygotowań do wielkiego remontu 20 stycznia o godzinie 17.00 zamykamy wystawy w budynku Gimnazjum.

Zapraszamy na finisaż wystaw czasowych: "Elbląska la Belle Epoque..." i "Co robimy w ukryciu" oraz wystaw stałych "W żuławskim domu", "W elbląskiej kamienicy", "Rzemiosło Elbląskie" oraz "Mennica w Elblągu" - będzie to ostatnia okazja do ich obejrzenia.

Dużo krócej - do 8 stycznia - czynna będzie wystawa "Ceramika Kadyńska", co podyktowane jest decyzją łlaściciela kolekcji. Zamknięte będą tekże "Sala Kacpra Bekiesza" i "Gabinet Egipski" w budynku Podzamcza

W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy użyczyli swoich prywatnych zbiorów do wzbogacenia zamykanych wystaw. Mamy nadzieję, że tu wspołpraca się nie skończy.

Projekt „Z Muzeum w przyszłość. Modernizacja Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Elblągu – etap II” został dofinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 i Gminy Miasto Elbląg.